M.c. | Zawodnik |
---|---|
1 | Mller Valentin BYC |
2 | Roko Mohr PWV |
3 | Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice |
4 | Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice |
5 | Lagerberg Calle ROYAL SWEDISH YACHT CLIUB |
6 | Lindstrm Rasmus RSS |
7 | Kamil Manowiecki YKP Gdynia |
8 | Strelciunas Vejas BANGPUTYS |
9 | Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów |
10 | Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia |
11 | Mic Mohr PWV |
12 | Wieduwild Mewes VSAW |
13 | Westerlind Marius KKKK |
14 | Honold Leonardo BODENSEE YACHT-CLUB UEBERLINGEN |
15 | Forssn Lova KSSS |
16 | Steidle Jonathan BODENSEE YACHT CLUB UEBERLINGEN |
17 | Sperling Emil SCHWERINER YACHTCLUB |
18 | Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk |
19 | Schlter Cosima BERLINER YACHT CLUB |
20 | Gelpi Arnau NAUTIC EL BALIS-CATALUNYA |
21 | Neszvecsko Felix MYC |
22 | Gabriela Czapska KS Spójnia Warszawa |
23 | Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów |
24 | Seutz Fabio SV 03 |
25 | Ebdrup Malthe ROYAL DANISH YACHTCLUB |
26 | Llado Krensler Jonathan RSS |
27 | Koerner Max MYC |
28 | Liljegren Hedvig KSSS |
29 | Bonatz Josse KYC |
30 | Hugo Liljegren KSSS |
31 | Lindbom Calle LDSS |
32 | Gustaw Micinski YKP Gdynia |
33 | Lindstrm Lukas RSS |
34 | Juliusz Hebel BAZA Mrągowo |
35 | Hrfelt Carl LESS |
36 | Pola Dzik YKP Gdynia |
37 | Carlsson Martina LESS |
38 | Jakub Ławicki OPTI CWM GDYNIA |
39 | Lfgren Oscar KSSS |
40 | Simon Granath KSSS |
41 | Jesper Bahr LBECKER SEGLER VEREIN |
42 | Renkes Lisa SCGN (GER) |
43 | Barth Anna MSC |
44 | Jakob Lanzinger SCBC |
45 | Moritz-Alexander Drholt DUYC |
46 | Mller Louisa BYC |
47 | Paula Schuetze BERLINER YACHT CLUB |
48 | Szczepan Damasiewicz JKW Poznań |
49 | Wolff Helena NRV |
50 | Weronika Jaroszek MKŻ OPTI |
51 | Porthun Jakob SSV VON 1894 |
52 | Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk |
53 | Larsson Tinnert Karl R JOLLEKLUBB |
54 | Liebig Colin SEGLERVEREINIGUNG 1903 BERLIN E. V. |
55 | Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice |
56 | Laura Szulc CHKŻ Chojnice |
57 | Krause Carl RSC92 |
58 | Klara Sobczak MKS Dwójka Warszawa |
59 | Bengtsson Johan BKSS |
60 | Antoni Sapijaszko KS Spójnia Warszawa |
61 | Westerlind Theo KKKK |
62 | Mller Ondej YC SK TT |
63 | --- |
64 | --- |
65 | Conradi Pia DUISBURGER YACHT-CLUB |
66 | Rahola Mariona NAUTIC EL BALIS-CATALUNYA |
67 | Maciej Panaś YKP Gdynia |
68 | Oliwier Urbański JKW Poznań |
69 | Hollenbach Tobias KYC |
70 | Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice |
71 | Norln Erik KSSS |
72 | Elisa Grner BERLINER YACHT-CLUB |
73 | Zetterstrm Louise BOSS |
74 | Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
75 | Tillwicks Sonja SEGELKLUB BAYER UERDINGEN |
76 | Juskevicius Ernestas BANGPUTYS |
77 | Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława |
78 | Schnebeck Mats NRV |
79 | Norln Albert KSSS |
80 | Malte Jacobs SSV VON 1894 E.V. |
81 | Wenzel Paul MSC |
82 | Zuzanna Dominikowska MKŻ OPTI |
83 | Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa |
84 | Vaszi Mikul YC SK TT |
85 | Lukas Kleinow BERLINER YACHT CLUB |
86 | Rafał Szubert ŻMKS Poznań |
87 | --- |
88 | Nachtigall Lukas SGS |
89 | --- |
90 | Kacper Worek YK Stal Gdynia |
91 | Kacper Jaskuła SKŻ SŁAWA |
92 | Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia |
93 | Henriksson Filippa RSS |
94 | Antoni Sopata AZS Poznań |
95 | Marga Madita SSV VON 1894 |
96 | Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa |
97 | Gracjan Grzech YKP Gdynia |
98 | Maciej Karsznia KS Zatoka Puck |
99 | Paulina Rakowska OPTI CWM GDYNIA |
100 | Krsicka Michal YC CERE |
101 | Levin Hkansson Sofia KSSS |
102 | Emmer Johann SPORTVEREIN KLOSTER LEHNIN |
103 | Siepmann Sarah MSC |
104 | Dominik Śliwinski YKP GDYNIA |
105 | Strelciunas Rukas BANGPUTYS |
106 | Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
107 | Katharina Schwachhofer SKL |
108 | Emila Roszkowska KS Spójnia Warszawa |
109 | Maciej Ilinski YKP Gdynia |
110 | Dorau Moritz SEGELVEREIN SCHLUCHSEE |
111 | Bartosz Miziewicz SKŻ SŁAWA |
112 | Filip Kapała OPTI CWM GDYNIA |
113 | --- |
114 | Gwd Mateusz YKP GDYNIA |
115 | Jan Gierzynski KS Zatoka Puck |
116 | Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck |
117 | Meier Michael DUYC |
118 | Riquelme Sebastian NAUTIC EL BALIS-CATALUNYA |
119 | Steinlein Franziska BAYERISCHER YACHT-CLUB |
120 | Liebig Jannis SEGLERVEREINIGUNG 1903 BERLIN E. V. |
121 | Zhilkin Ivan PK VODNIK |
122 | Machur Johannes AKADEMISCHER SEGLER-VEREIN ZU ROSTOCK |
123 | Rabe Max SSV ROSTOCK |
124 | Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo |
125 | Jonas Mager MSC MHLENBERGER SEGELCLUB |
126 | Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA |
127 | Hannah Lanzinger SCBC |
128 | Mlejnek Tom YC SK TT |
129 | Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
130 | Marie Halle YC BAYER LEVERKUSEN |
131 | Ponto Aleksander OPTI CWM GDYNIA |
132 | Marcin Popłonyk AZS Poznań |
133 | Bobula Aleksandra JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG |
134 | Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia |
135 | Maria Prus-Głowacka AZS Poznań |
136 | Oowiak Dominika YKP GDYNIA |
137 | Danilova Maria PK VODNIK |
138 | Mierzwicki Marcel YKP GDYNIA |
139 | Hallin Christoffer LDSS |
140 | Wolfgang Emil HJBK |
141 | Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów |
142 | Czajkowski Tytus KST ELEKTRYK GRUDZIDZ |
143 | Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice |
144 | Lewandowska Ewa KS AZS AWFIS GDASK |
145 | Ignacy Oźminkowski K S Spójnia Warszawa |
146 | Nils Ruben Otto |
147 | Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
148 | Marcel Montrymowicz KST Elektryk Grudziądz |
149 | Hempel Fridjoff SSV VON 1894 E.V. |
150 | Janowicz Stanisaw KS AZS AWFIS GDASK |
151 | Chekowski Patryk MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO |
152 | Strmbck Anna KSSS |
153 | Bengtsson Erik BKSS |
154 | Wierczyski Stanisaw YKP GDYNIA |
155 | Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA |
156 | Ivanova Sofya PK VODNIK |
157 | Anna Januszewska YK Stal Gdynia |
158 | Filip Fajfer KŻ Horn Kraków |
159 | Mateusz Szweda KS Spójnia Warszawa |
160 | Furmanek Patryk SSW MOS IAWA |
161 | Grzelak Ludwik WTW WARSZAWA |
162 | Jakub Kaminski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
163 | Hla Petr YC KLADNO |
164 | vkov Bra YC CERE |
165 | Mizgiris Vykintas NERINGOS SPORTO MOKYKLA |
166 | Daracius Arunas BANGPUTYS |
167 | Zuzanna Tarnawska OPTI CWM GDYNIA |
168 | Barbara Mindak LKS Charzykowy |
169 | Kraus Tobias YC KLADNO |
170 | Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice |
171 | Gsiorowski Szymon YK STAL GDYNIA |
172 | Narloch Mateusz MK ARKA GDYNIA |
173 | Rodze Zuzia MK ARKA GDYNIA |
174 | Wille Jonathan MSC |
175 | Sundstrm Ludvig LDSS |
176 | Keim Finja SVS |
177 | we MK ARKA GDYNIA |
178 | Maksymilian Kalupa JKW Poznań |
179 | Gniadek Leon K HORN KRAKW |
180 | Jureka imon CZECH YACHT CLUB |
181 | Justinas Jocas BANGPUTYS |
182 | Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA |
183 | Konrad Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
184 | Oleksiuk Szymon WTW WARSZAWA |
185 | Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn |
186 | Bisewski Marcel YKP GDYNIA |
187 | Nussbaumer Franziska YACHTCLUB LANGENARGEN |
188 | Brenton Melker KSSS |
189 | Krawczyska Maja OPTI CWM GDYNIA |
190 | Alicja Smolińska SSW MOS Iława |
191 | Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie |
192 | Tomasz Bendlewski JKW Poznań |
193 | Dawid Goetz AZS Poznań |
194 | Konarzewska Maria KS AZS AWFIS GDASK |
195 | Kukowski Patryk KS ZATOKA PUCK |
196 | Chalupnkov Kristna YC BRNO |
197 | Tornow Laura SV03 E.V. BERLIN |
198 | Kwiek Gustaw WTW WARSZAWA |
199 | Vilkas Laurynas BANGPUTYS |
200 | Arp Fiene WARNEMNDER SEGEL-CLUB |
201 | Riquelme Alexandro NAUTIC EL BALIS-CATALUNYA |
202 | Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn |
203 | Petrosius Paulius ZIEMYS |
204 | Amelia Dziąba MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
205 | Kuderski Aleksander WTW WARSZAWA |
206 | Jarudd Claes ROYAL SWEDISH YACHT CLUB |
207 | Gabriela Fajdasz |
208 | Sheskin Fedor PK VODNIK |
209 | Maksimkin Artem GREEN CAPE |
210 | Kluk Jakub MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO |
211 | --- |
212 | Gaa Karolina WTW WARSZAWA |
213 | Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn |
214 | Maciej Mroczek SKŻ SŁAWA |
215 | Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów |
216 | Olejnik Krzysztof JKW POZNA |
217 | Pietrzak Marcin WTW WARSZAWA |
218 | Gigielewicz Mateusz BAZA MRGOWO |
219 | Bo Mohr PWV |
220 | Macevicius Jonas ZIEMYS |
221 | Heintschel Von Heinegg Kara VSAW |
222 | Gregor Lojewski CICONIA STORKOW |
223 | --- |
224 | Terpiowski Micha WTW WARSZAWA |
225 | Stefan Marciniak AZS POZNAŃ |
226 | Borys Franciszek YKP GDYNIA |
227 | Szczukowski Jeremi CHK CHOJNICE |
228 | Von Roll Lily VSAW |
229 | Potejko Amelia MBSW/UKR NIEGOCIN GIYCKO |
230 | Gajda Tomasz UKS BARNIM GOLENIW |
231 | --- |
232 | Paweł Gerłachowski YKP Gdynia |
233 | Burdziej Hanna MK OPTI |
234 | Altmannov Kateina TJ LOKOMOTIVA PLZE, |
235 | --- |
236 | Julia Jędrasik BAZA Mrągowo |
237 | Flieger Piotr MK ARKA GDYNIA |
238 | Melin Hugo KSSS |
239 | Johanna Hoelzle VSAW |
240 | Bestauskas Nojus ZIEMYS |
241 | Mac Aleksandra JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG |
242 | Maciej Popłonyk AZS Poznań |
243 | Leinert Malte CICONIA STORKOW |
244 | Jaroszek Micha MK OPTI |
245 | Guszcza Magdalena WTW WARSZAWA |
246 | Kacper Korcz ŻMKS Poznań |
247 | Marciniak Jakub MK OPTI |
248 | Lenczowski Kamil JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG |
249 | Niezabitowska Lilly May JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG |
250 | Hla Jan YC KLADNO |
251 | Lemke Liliana OPTI CWM GDYNIA |
252 | Dmochowska Janina MK ARKA GDYNIA |
253 | Tamasauskas Patrikas ZIEMYS |
254 | Volchkov Timofey PK VODNIK |
255 | Bk Kacper K HORN KRAKW |
256 | Adam Turczynowicz |
257 | Pietrzak Jakub OPTI CWM GDYNIA |
258 | Kochetov Vladislav PK VODNIK |
259 | Haabaty Wiktoria MK OPTI |
260 | Dbek Jakub SSW MOS IAWA |
261 | Wielczyk Iga SSW MOS IAWA |
262 | Sawicka Dominika UKS BARNIM GOLENIW |
263 | Burczyska Natalia NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN |
264 | Walga Kacper KS SPJNIA WARSZAWA |
265 | Dbrowski Jeremi KSC SZCZECIN |
266 | Rek Adam CYK |
267 | Kalisova Marketa TJ JACHTKLUB BRNO |
268 | Lipiski Antoni LKS CHARZYKOWY |
269 | Antoni Borkowski AZS Poznan |
270 | Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa |
271 | Meyer Sophia SV 03 |
272 | Schmidt Pola OPTI CWM GDYNIA |
273 | Bruski Krzysztof OPTI CWM GDYNIA |
274 | Ckaa Maciej SEJK POGO SZCZECIN |
275 | Pawlak Jakub OPTI CWM GDYNIA |
276 | Wjcik Igor YK STAL GDYNIA |
277 | Podwalski Julian SSW MOS IAWA |
278 | indelka Ondej MORAVSK YACHT CLUB Z.S |
279 | Tutkowska Alicja YK STAL GDYNIA |
280 | Alicja Łowicka |
281 | Bazyli Mikoaj JACHT KLUB KOSZALIN |
282 | Igor Tomczyk |
283 | Mockus Nojus ZIEMYS |
284 | Modzelewski Jakub MKS POZNA |
285 | Malcher Leon SK SAWA |
286 | Szklarz Micha KS DOBRA MARINA |
287 | Lunia Bartosz KSC SZCZECIN |
288 | Gdzikiewicz Zuzanna KSC SZCZECIN |
289 | Staniewicz Marcin JACHT KLUB KOSZALIN |
290 | Maecki Gabriel KSC SZCZECIN |
291 | Perejczuk Jagoda KSC SZCZECIN |
292 | Zbek Szymon KSC SZCZECIN |
293 | Urba Nikolas SEJK POGO SZCZECIN |
294 | --- |
295 | Hrymajo Mateusz KSC SZCZECIN |
296 | Gsiorowski Mateusz YK STAL GDYNIA |
297 | Warzych Wiktoria MK OPTI |
298 | Franecki Szymon KSC SZCZECIN |
299 | Szyliska Wanda KSC SZCZECIN |
300 | Borowiak Jan KS DOBRA MARINA |
301 | Samek Miosz KSC SZCZECIN |
302 | Hlov Anna LS KROMERIZ |
303 | Melin Alexander KSSS |
304 | Baczmaga Bartosz KS DOBRA MARINA |
305 | Sachaj Urszula KSC SZCZECIN |
306 | Justiwas Jocas BANGPUTYS |
307 | Lunia Magdalena KSC SZCZECIN |
308 | Obecny Tomasz KSC SZCZECIN |
309 | Krsicka Lukas YC CERE |
310 | Kaska Kajetan KSC SZCZECIN |